Tworzymy i promujemy
strony internetoweaplikacje internetowesklepy internetowe
Wrocław

Strony internetowe Reprezenter

Apliacje i sklepy internetowe Wrocław

Strony internetowe Wrocław

Strony internetowe

 • Szybki start, terminowa realizacja.
 • Kreatywny projekt graficzny.
 • Przyjazny dla wyszukiwarek internetowych CMS.
 • Tani i szybki sCMS.dowiedz się więcej
Strony internetowedowiedz się więcej
Aplikacje internetowe Wrocław

Aplikacje internetowe

 • Niezawodne oprogramowanie.
 • Zaawansowane techniki programistyczne.
 • Nowoczesny Framework PHP Zend lub Symfony.
Aplikacje internetowedowiedz się więcej
Sklepy internetowe Wrocław

Sklepy internetowe

 • Skalowalny nowoczesny system e-commerce.
 • Płatności elektroniczne, magazyn, faktury, promocje.
 • Intergracja z dowolnym system ERP.
Sklepy internetowedowiedz się więcej
X

Strony internetowe

Najczęściej zadawane pytania.

Ile kosztuje wykonanie strony internetowej we Wrocławiu?

Wykonanie prostej strony internetowej jest tanie. Silniki CMS powodują że właściwie wszystko jest gotowe, poza warstwą wizualną. Nawet najtańsza strona internetowa powinna mieć autorską grafikę. Projekt graficzny w przypadku stron internetowych stanowi główny koszt. Można dobrać kolorystykę wstawić darmowy baner – wariant ekonomiczny, lub wykonać cały projekt z grafikiem – wariant bardziej kosztowny. Najtańsze strony oparte o sCMS kosztują 300 zł, wersja z projektem graficznym to koszt około 800 - 1200 zł w zależności od ilości podstron. Do tego dochodzi koszt domeny około 50 zł rocznie i koszt serwera też około 50 zł na rok. Nasze ceny są zdecydowanie atrakcyjne, nie tylko na rynku wrocławskim.

Ile czasu trwa wykonanie strony?

Wykonanie prostej strony www trwa 1 dzień. Jeżeli strona posiada nietypowe funkcjonalności, które trzeba dopisać termin realizacji może wydłużyć się do kilku dni. Nasi programiście we Wrocławiu są gotowi do pracy od zaraz.

Co jest potrzebne do wykonania strony internetowej?

Do wykonania strony internetowej potrzebna jest domena internetowa czyli adres strony oraz serwer www oraz krótki opis strony. Zarówno domenę jak i serwer można mieś swoje lub wykupić u nas. Można się spotkać we Wrocławiu i omówić wszystkie kwestie związane z wykonaniem strony internetowej.

Jak zwiększyć ilość odwiedzających stronę internetową?

Jeżeli strona internetowa ma na celu pozyskiwanie nowych klientów, należy ją promować. Może to być pozycjonowanie, kampanie reklamowe, kampanie w social media. Metodę promocji dopasowujemy indywidualnie do potrzeb. Nasi specjaliści SEO oraz reklamy w internecie z Wrocławia są do dyspozycji.

Czy lepiej przerobić stronę www czy zrobić nową?

Jeżeli jest taka możliwość, zalecamy zawsze przebudowę istniejącej strony. Projektując stronę od nowa należy dokonać staranności aby zapozycjonowane treści nie spadły w wynikach wyszukiwania. Czasami bardziej uzasadnione będzie wykonanie strony internetowej od nowa. Każdą sytuację należy skonsultować indywidualnie z naszymi specjalistami od stron www we Wrocławiu.

Co to znaczy że strona jest responsywna i czy taką stronę otrzymam?

Strona responsywna jest wykonana w taki sposób, że niezależnie od wielkości urządzenia na jakim jest wyświetlana zawsze jest czytelna i odpowiednio dopasowana, do ekranu dużego monitora lub małego telefonu komórkowego. Dzisiaj jest to standardem, nie wykonuje się innych stron niż responsywne. Nasi doświadczeni graficy z Wrocławia projektują interfejs zgodny z RWD.

Czy trzeba się spotkać we Wrocławiu?

Nie. Mimo iż na co dzień pracujemy we Wrocławiu, projekty wykonujemy w całej Polsce. Nie ma potrzeby osobistego kontaktu. Wszystkie formalności można wykonać telefonicznie i przez e-mail. Dla osób preferujących kontakt osobisty jesteśmy dostępni na terenie Wrocławia i okolic.

Jakie jeszcze usługi oferuje reprezenter?

Zajmujemy się stronami internetowymi we Wrocławiu od kiedy istnieje internet. Obserwujemy zróżnicowane podejście do usługi wykonania strony www. Jesteśmy elastycznie nastawieni do potrzeb. Czasami wykonujemy tylko stronę www i przekazujemy kod źródłowy, czasami pomagamy wybrać domenę, utworzyć skrzynki pocztowe, utworzyć certyfikat SSL i wszystko skonfigurować. Często uczestniczymy w dalszym rozwoju promując i pozycjonując stronę internetową. Nie używamy gotowych rozwiązań, dzięki czemu rozbudowa stron internetowych dla naszych programistów z Wrocławia również nie stanowi problemu.

X

Aplikacje internetowe

Najczęściej zadawane pytania.

Co to jest aplikacja internetowa i czym różni się od strony www?

Potocznie często te pojęcia stosowane są zamiennie, szczególnie w przypadku prostych aplikacji internetowych. Granica między stroną internetową a aplikacją nie jest ostra, stąd trudno jednoznacznie sklasyfikować projekt. Nasza definicja aplikacji www mówi, że czynnikiem odróżniającym jest: funkcjonalność oferowana użytkownikom za pośrednictwem przeglądarki internetowej, wykraczająca poza typowe dla stron internetowych prezentowanie treści i proste formularze interaktywne. Najprościej rzecz ujmując jeżeli potrzebujemy nietypowej funkcjonalności na naszej stronie internetowej to będziemy mieli do czynienia z web aplikacją. Nasi projektanci stron internetowych we Wrocławiu wykonują również małe i duże aplikacje www.

Ile kosztuje aplikacja internetowa?

Nie trudno sobie wyobrazić jak różnorodne są tego typu projekty. Bezpłatna wycena powstaje każdorazowo. Na życzenie przygotowujemy też kosztorys dzięki czemu można się zorientować, które elementy ważą najwięcej w wycenie i ewentualnie zmodyfikować założenia na etapie projektu. Nasi programiści we Wrocławiu wykonują stabilne skalowane i bezpieczne aplikacje internetowe.

Co może oferować aplikacja internetowa?

Ograniczeniem jest pomysłowość. Najczęściej wykonujemy:

 • kreatory produktu online
 • aplikacje biurowe do użytku wewnątrz organizacji
 • portale ogłoszeniowe
 • systemy usprawniające lub automatyzujące czynności biurowe
X

Sklepy internetowe

Najczęściej zadawane pytania.

Ile kosztuje wykonanie sklepu internetowego i ile trwa wykonanie?

Najtańsze sklepy internetowe zaczynają się od 2000 zł. Jest to gotowy do użytku system z zaimplementowanymi mechanizmami do pozycjonowania sklepu i kampanii marketingowych i integracji z platformami sprzedażowymi. Idealne rozwiązanie na start przy niewielkiej skali sprzedaży. Bardziej rozbudowane systemy sprzedaży online są droższe i wyceniane indywidualnie. Termin realizacji prostego sklepu to 7 dni.

Czy mój sklep internetowy będzie zarabiał?

Prowadząc kilka własnych sklepów internetowych oraz wspierając wiele innych mamy doświadczenie, którym chętnie się dzielimy. Oczywiście nie możemy zagwarantować sukcesu biznesowego gdyż wile czynników jest niezależnych od nas np. atrakcyjność oferty. Z doświadczeń naszych specjalistów e-commerce we Wrocławiu wynika, że większość sklepów internetowych to udane projekty, a drogą do sukcesu oprócz naszego wkładu jest systematyczność w budowaniu swojej pozycji na rynku.

Czemu mam płacić za sklep internetowy jak platformy e-commerce są bezpłatne?

Większość firm wykonujących sklepy internetowe we Wrocławiu stawia je na bezpłatnych silnikach takich jak Prestashop, woocommerce pod wordpress, większe projekty na Magento. To są te najpopularniejsze jest ich zdecydowanie więcej i faktycznie nie ma sensu płacić za darmowe oprogramowanie. Wdrożenie takiego sklepu internetowego jest na tyle proste, że można to zrobić samodzielnie przy odrobinie zacięcia. Podejście naszych programistów www z Wrocławia do wszystkich projektów informatycznych w tym sklepów internetowych polega na całkowicie autorskim oprogramowaniu. Czy warto zapłacić za autorskie oprogramowanie skoro jest darmowe? Z naszych doświadczeń wynika, że tak. Gotowe rozwiązania mimo pewnych zalet mają tę wadę, że jest używana przez większość, co utrudnia uzyskanie przewagi konkurencyjnej. Z tego wynika szereg ograniczeń jakie nakładają gotowe rozwiązania. Generalnie najczęściej używa się ich takie jakie są, ponieważ w niewielkim stopniu poddają się one modyfikacjom. Autorskie, skalowane oprogramowanie procentuje w dłuższym terminie i gwarantuje, że każdy pomysł biznesowy zostanie zrealizowany.

Mam pomysł na sklep internetowy ale nie wiem jak zacząć.

Skontaktuj się z nami. Od pomysły zaczyna się każda sprzedaż w internecie. We Wrocławiu i w okolicach jest możliwe spotkanie, w innej lokalizacji wyjaśnimy wszystko online.

Jak wybrać firmę wykonującą strony internetowe?

Przy wyborze odpowiedniej firmy, która wykona dla nas stronę internetową posiłkujemy się najczęściej takimi samymi kryteriami jak przy wyborze wykonawcy dowolnej innej usługi. Część osób będzie kierować się lokalizacją - lokalny rynek stron internetowych jest zdecydowanie preferowany szczególnie w przypadku osób bez większego doświadczenia z projektami informatycznymi. Inni będą poszukiwali godnych polecenia wykonawców wśród znajomych.

Część osób kierować się będzie stosunkiem ceny do jakości co wydaje się rozsądnym podejściem, choć w przypadku stron internetowych zarówno czynnik ceny rynkowej jak i jakości wykonawcy nie są łatwe do określenia.

Jak oszacować budżet strony internetowej ?

Przyjęcie średniej z zebranych ofert jest ryzykowne ponieważ porównanie firm jedynie według kryteriów ceny bez uwzględniania jakości, której nie znamy na etapie zbierania ofert niesie spore zakłamania.

Z czego wynikają duże rozbieżności?

Poza wspomnianym dużym zróżnicowaniem pod względem jakości i doświadczenia, rozbieżność w ofertach wynika z nieustabilizowanego jeszcze rynku tych usług w Polsce. Firmy mają różną strategię, zdarza się że zależy im na budowaniu portfolio i są w stanie zaoferować wykonanie poniżej cen rynkowych. Inną kwestią jest fakt, że firma oferująca usługi IT posiada stałe koszty pracowników ale nie ma zasadniczo kosztów eksploatacyjnych projektu, więc wycena może być zależna w dużym stopniu od aktualnego obłożenia zespołu programistów, czyli będzie zmienna w czasie dla takiej samej strony internetowej.Jedyna rzetelny sposób to przygotowanie kosztorysu z rozbiciem na kluczowe elementy. Pojawią się pewne rozbieżności zależne od doświadczenia programistów w wycenianym zagadnieniu ale taki dokument pozwala na zapoznanie się z hierarchią zagadnień informatycznych i ich kosztochłonnością.

Jak ocenić jakość firmy oferującej wykonanie strony internetowej?

Jakość usług informatycznych można podzielić na zewnętrzną i wewnętrzną. Jakość zewnętrzna to ta widoczna dla użytkownika końcowego czyli ilość błędów powodujących niepoprawne działanie lub wyświetlanie się strony internetowej. Możemy ją sprawdzić samodzielnie lub zlecając testy wyspecjalizownym firmom.Jakość wewnętrzna zależy od sposobu w jaki strona internetowa została wykonana, jej ustalenie wymaga wiedzy programistycznej i zapoznania się z kodem źródłowym. Od niej zależy czy projekt w przyszłości będzie możliwy do rozwijania i modyfikowania. Przy niskiej jakości wewnętrznej, w przypadku zmian lub rozbudowy stron internetowej, konieczne okaże się przepisanie jej na nowo. Przekładając to na finanse. Wyższa jakość wewnętrzna podnosi koszt wykonania strony internetowej ale obniża wydatki na jej dalsze rozwijanie i wprowadzanie zmian. Niska jakość wewnętrzna to niższy koszt wykonania projektu ale modyfikacje stają się droższe, w skrajnym przypadku nie możliwe do wykonania.

 

Przy wyborze wykonawcy warto również zwrócić uwagę na system CMS jaki proponuje. Bezpłatne systemy typu Wordpress czy Joomla dedykowane są do prostych stron internetowych. Uruchomienie strony internetowej przy użyciu tego typu oprogramowania można wykonać samodzielnie w kilku prostych krokach czyli nie wymaga to dużego doświadczenia. Istnieją wykonawcy wdrażający profesjonalne strony przy użyciu darmowych systemów zarządzania treścią ale jest to rzadkość. Kolejna grupa to autorskie systemy. Te pod warunkiem wysokiej jakości i doświadczenia deweloperów są bardziej podatne na rozbudowę strony w przyszłości. Nie dotyka ich problem popularności, która oprócz wielu zalet charakteryzuje się zwiększoną aktywnością osób lub programów (botów) szukających luk bezpieczeństwa. Istotne jest aby taki autorski system CMS oparty był o jakiś popularny framework np. Zend lub Symfony co podnosi poziom bezpieczeństwa oraz narzuca standard dla programistów. Dzięki temu w przypadku przerwania współpracy z wykonawcą znajdziemy inną firmę, która będzie w stanie w miarę szybko zapoznać się z projektem i go kontynuować. Jeżeli dostarczony CMS będzie w pełni autorski bez żadnej dokumentacji w przypadku przerwania współpracy z wykonawcą zostajemy z problemem znalezienia firmy lub osoby chętnej modyfikować taką stronę internetową.

A co w przypadku sklepu internetowego ?

W przypadku sklepu internetowego sytuacja jest nieco inna. Nie sposób w kilu zdaniach omówić zawiłości konkretnych potrzeb sprzedawcy online. Mały sklep internetowy z powodzeniem może powstać w oparciu o bezpłatny system CMS np. Prestashop choć będzie to rozwiązania raczej tymczasowe i w przypadku rozwoju biznesu okaże się niewystarczające. Zależy to od naszych oczekiwań, można dostosować nasze potrzeby do typowych funkcji jakie oferują popularne sklepy internetowe. Można też dostosować system informatyczny do naszego podejścia biznesowego wtedy dedykowany sklep internetowy jest jedynym rozwiązaniem. Rynek e-commerce w Polsce mocno się rozwija i wraz za nim powstało wiele firm oferujących systemy sprzedaży online oparte na własnym oprogramowaniu. Przy wyborze tego typu firmy znaczenie ma doświadczenie czyli ilość skutecznych wdrożeń sklepów internetowych oraz ich integracje z zewnętrznymi systemami typu SAP, księgowymi, magazynowymi. Warto też zwrócić uwagę na oferowane narzędzia analityczne, pozwalające uzyskać przewagę konkurencyjną w swojej branży.

Moja strona internetowa to duży projekt, jaki CMS wybrać do dużych aplikacji internetowych?

W przypadku większych serwisów internetowych, typowe systemy CMS są niewystarczające. Specyfika projektu jest w takiej sytuacji na tyle unikatowa, że żadne systemy zarządzania treścią nie dadzą takich możliwości. Ich celem jest udostępnianie typowych funkcjonalności stąd sprawdzają się przy małych stronach internetowych gdzie mechanika strony opiera się na kategoriach, artykułach, galeriach i komentarzach. Większy system informatyczny wymaga autorskiego podejścia aby mógł spełnić stawiane mu wymagania. Taka aplikacja internetowa posiada panel do zarządzania treściami tak jak prosty CMS, ale jest to jedynie element z listy szeregu specyficznych funkcjonalności dedykowanych danej stronie internetowej. Przy większej stronie internetowej dodatkowo należy zwrócić uwagę na modułowość, elastyczność w zarządzaniu oraz wydajność kodu. Większy projekt informatyczny wymaga doświadczenia, przy większej ilości kodu brak doświadczenia programistów kończy się najczęściej porażką – brakiem możliwości ukończenia projektu. Warto też wykonać testy obciążeniowe takiej strony internetowej zapełniając bazę danych testowymi wartościami w ilości spełniającej założenia i zbadać prędkość serwisu. Szybkość strony internetowej jest istotna z punktu widzenia wrażeń użytkownika, a nieoptymalne rozwiązania bazodanowe mogą spowolnić cały serwis już przy niewielkim zapełnieniu go informacjami.

Jak przebiega proces wykonywania strony internetowej?

Wykonanie strony internetowej to wieloetapowy proces. Im strona bardziej zaawansowana tym więcej czasu należy poświęcić na przygotowanie. Na zamawiającym spoczywa obowiązek przedstawienia oczekiwać co do projektu.

Dokumentacja

Jeżeli projekt jest większy niezbędne będzie przygotowanie dokumentacji oraz makiety strony internetowej.Dzięki tym dokumentom obie strony będą miały zwizualizowany projekt w takiej samej wersji. Bez tego często wyobrażenia wykonawcy i zamawiającego rozmijają się co skutkuje nieporozumieniami na dalszych etapach wdrożenia. Inną zaletą dokumentacji i makiety jest fakt, że na tym etapie wychodzą pewne błędy projektowe, które można skorygować zdecydowanie niższym kosztem niż po wdrożeniu strony internetowej.

Grafika strony internetowej

W przypadku prostej strony internetowej wystarczy brief dla grafika, krótki opis i można zaczynać. Doświadczony grafik uwzględni tematykę strony internetowej, preferencje typowego odbiorcy, aktualne trendy www, zachowując czytelność i wygodę nawigacji projektu. Projekt musi być przystosowany do wszystkich możliwych rozdzielczości. Przygotowanie responsywnego projektu tylko dla progów typowych urządzeń jest mało efektywne. Nie powinno się pomijać użytkowników z urządzeniami o nietypowych wymiarach. Należy też pamiętać, że urządzenia mobilne najczęściej mają inną szerokość zależną od orientacji urządzenia.

Prace programistyczne

Po skompletowaniu dokumentacji programiści siadają do pracy. Najczęściej podzieleni są na frontend czyli interfejs graficzny i backend, czyli logika i model strony internetowej. Przy większym projekcie tworzony jest zespół programistów z wydzielonymi zadaniami podzielonymi pod kątem optymalizacji postępów prac. Kod strony internetowej umieszczony jest w systemie kontroli wersji, co pozwala zachować historię oraz wydzielać i łączyć jego fragmenty, docelowo łącząc kod każdego z programistów w spójną całość. Istnieją techniki prowadzenia projektu takie jak Agile czyli programowanie zwinne - oparte o cykliczny system wdrażania strony internetowej. Zastanowić się można w tym kontekście czy dany projekt oddawać etapami czy po ukończeniu. Zależy to od wielkości i specyfiki strony internetowej oraz od przyjętej formy współpracy między wykonawcą i zamawiającym. Kwestie te warto zawrzeć w umowie po wybraniu odpowiedniego systemu kontroli prac podczas wykonywania strony internetowej. Jeżeli efekty prac poszczególnych etapów są prezentowane w sieci internet należy zabezpieczyć hasłem basic auth aby nie zaszkodzić późniejszym efektom pozycjonowania strony internetowej.

Testy

Kiedy projekt zostaje ukończony i oddany do odebrania, zaczyna się praca testerska. Tutaj z pomocą przychodzi nam sporządzona dokumentacja projektu. Pozwala ona sukcesywnie punkt po punkcie sprawdzić zgodność projektu z założeniami, minimalizując ryzyko pominięcia czegoś.

Wszystko gotowe?

Przetestowana strona internetowa zostaje umieszczona w sieci internet pod wskazaną domeną. Najczęściej nie jest to koniec prac. Na tym etapie dostajemy informację zwrotną z rynku, od użytkowników, dostrzegamy sami pewne braki. Należy zebrać takie informacje i wykonać dodatkowy etap usprawniający działanie strony internetowej. Dalszy cykl życia strony internetowej zależy od specyficznych aspektów funkcjonalnych, marketingowych i finansowych. Zakładając, że na etapie projektowania strona została prawidłowo wykonana pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach internetowych, można rozpocząć dalsze pracę pozycjonującą stronę w wynikach. Należy też rozważyć inne metody pozyskiwania tak zwanego dobrego użytkownika bo przecież to wszystko dla niego...

Autor: Marcin Żurek, data: 9 marca 2016, tag: strony internetowe Wrocław

4offer.eu

4offer.eu aplikacja dla biura nieruchomości

 • technologia PHP Zend MySQL jQuery
 • zarządzanie ogłoszeniam
 • import i eksporty ogłoszeń do portali ogłoszeniowych
 • moduł CRM z kalendarzem i aktywnościami
 • powiadomienia ułatwiające pracę agenta nieruchomości
 • autorski projekt graficzny

Dla: PolishProperty London Ltd

b2b.computers.ropla.eu

b2b.computers.ropla.eu system sprzedarzy b2b dla hurtowni

 • integracja dwukierunkowa z SAP Business One
 • system rabatów
 • algorytmy kosztów dostawy
 • aktualizacja oferty zintegrowana ze sklepem online
 • obsługa wielojęzyczna i wielowalutowa

Dla: ROPLA Computers Sp. z o.o.

drippple.co

drippple.co system rezerwacji pojazdów

 • kalendarz rezerwacji
 • dymaiczne cenniki
 • system rekomendacji
 • moduł rozliczeniowy
 • projekt mobile first

Dla: DriveYourWay Sp. z o.o.

q-mapa.pl

q-mapa.pl portal społecznościowy

 • technologia PHP Zend 2 MySQL jQuery
 • moduł społecznościowy: kontakty, znajomi, skrzynka wiadomości, grupy tematyczne
 • moduł rezerwacji taxi, stolika w restauracji
 • moduł kalendarz i planer
 • moduł MLM, budowanie sieci poleconych i zbierania punktów za aktywność w portalu
 • zintegrowany sklep internetowy

Dla: Ambienteu Sp. z o.o.

funjogo.com

biurokarier.gwsh.pl biurokarier GWSH

 • technologia PHP Zend 2 MySQL jQuery
 • grafika RWD
 • portal ogłoszeń o pracę
 • konta pracodawców i absolwentów
 • zarządznie ofertami pracy
 • raporty statystyczne
 • kalendarz wydarzeń

Dla: Vision Trust

qrshoper.com.pl

qrshoper.com.pl nowoczesne narzędzia marketingowe

 • technologia PHP Zend 2 MySQL jQuery
 • portal dwujęzyczny
 • lead aggregator
 • api do komunikacji z aplikacją mobilną
 • generator kodów QR
 • aplikacja internetowa - backend

Dla: Mobile Factory S.A. (MBF Group S.A.)

Masz pytanie?
Skontaktuj się.

tel. +48 888 024 800

Reprezenter.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.

Softmare

Strony www, aplikacje i sklepy internetowe

Oddział Wrocław:

Ofiar Oświęcimskich 21/7

50-069 Wrocław

Aktualności

Aktualności
24-11-2022

Aktualizacja sklepu internetowego

sklep brits biuro i szkoła został przebudowany i zaktualizowany o nowe moduły. Integracje z zewnętrznymi operatorami oraz nowoczesne SEO zostały wdrożone i będą rozwijane do końca roku.

01-08-2022

Certyfikacja blokchain

reprezenter.pl z partnerami wykonał aplikację pozwalającą na wybicie i transfer certyfikatu NFT na sieci Etherum.

21-12-2021

Szybkie strony internetowe

Reprezenter sCMS, czyli szybkie i tanie strony www został zaktualizowany do wersji 2. Główne zmiany to obsługa komunikatów, formularze z filtrami i walidacją oraz szereg drobniejszych poprawek i usprawnień. Kolejne wdrożenia stron www pokazują zasadność zastosowania sCMS.

09-11-2021

Reprezenter sCMS

Maksymalnie uproszczony i szybki CMS - sCMS wykonany przez programistów Reprezenter został umieszczony w repozytorum GitHub na licencji open source. Dotychczas odbyło się kilkanaście wdrożeń i kilka aktualizacji. Projekt będzie rozwijany w najbliższych miesiącach o formularze i uwierzytelnianie z poziomami dostępu do zasobów.

03-10-2021

Sklep internetowy biuro i szkoła

Został wykonany sklep internetowy z branży biuro i szkoła. Ze względu na korzystne perspektywy branży zaplanowany jest ciągły rozwój sklepu. Prace polegające na pozycjonowaniu, rozwijaniu fukcjonalności oraz automatyzacji rozłożone zostały w czasie na kolejne miesiące. Pierwsze kategorie zeszyty zostały już przygotowane.

08-07-2021

System generowania ankiet przez stronę internetową

W związku z kolejnym wdrożeniem ankiety online, reprezenter.pl wykonał system dostępny przez przeglądarkę pozwalający generować dowolne ankiety. Aplikacja www została w całości przygotowana i wdrożona przez naszych programistów.

08-04-2021

Sklep internetowy, integracja z hurtownią

Trwają prace nad nowym sklepem internetowym zintegrowanym z wrocławską hurtowną. Zautomatyzowana aktualizacja oferty i dynamiczne kampanie marketingowe to nowe moduły dodane do Reprezenter CMS.

08-02-2021

Kreator plików graficznych online

Prace nad kreatorem online plików graficznych w formacie SVG rozpoczęły się w styczniu i potrwają do końca marca. Powstanie strona internetowa, na której użytkownicy będą tworzyć własne projekty w kreatorze.

08-10-2020

Aplikacja internetowa parsująca sklepy internetowe.

Współpraca z wrocławskim startupem zakończyła się powstaniem aplikacji internetowej parsującej sklepy internetowe. Oferta prezentowana na stronie internetowej aktualizowana jest za pomocą automatycznych skryptów. W oparciu o sztuczne sieci neuronowe pobrana witryna ecommerce jest analizowana i przetwarzana do postaci oferty.

24-09-2020

Projekt i realizacja strony internetowej

Przygotowana została strona internetowa z rezerwacjami noclegów. Prace trwały 3 miesiące w naszym wrocławskim biurze. Projekt wykonany w PHP Symfony, MySql został wdrożony w zaplanowanym terminie.

23-07-2020

Portal internetowy ze zdjęciami celebrytów

Reprezenter.pl wykonał responsywną stronę www ze zdjęciami celebrytów na ściance. Projekt responsywny, panel do zarządzania treścią z rozbudowanymi funkcjami edycji artykułów, galerii, wideo.

23-09-2020

Portal internetowy ze zdjęciami celebrytów

Reprezenter.pl wykonał responsywną stronę www ze zdjęciami celebrytów na ściance. Projekt responsywny, panel do zarządzania treścią z rozbudowanymi funkcjami edycji artykułów, galerii, wideo.

28-07-2020

Aplikacja Python

Reprezenter.pl wykonał aplikację www Python, zbierającą dane z czujników zanieczyszczenia powietrza. Po wykonaniu obliczeń dane wyświetlane są w czasie rzeczywistym na wykresach w przeglądarce internetowej.

18-06-2020

Aktualizacja Sibelius CMS

Sibelius CMS wykonany w całości przez reprezenter.pl został zaktualizowany do nowej wersji. Z większych zmian, system do zarządzania treścią strony www Sibelius został rozbudowany o moduły e-commerce. Naniesione zostały również poprawki z listy zgłoszeń.

02-10-2019

rozbudowa sklepu internetowego

Sklep internetowy z suplementami diety wykonany w całości przez reprezenter.pl został przebudowany na potrzeby rynków międzynarodowych. Zaimplementowane zostały nowe metody płatności i narzędzia analityczne. Przebudowane zostały moduły walutowe i wysyłkowe strony zgodnie z założeniami biznesowymi.

21-08-2019

strona internetowa z pogodą

pogodadlabogaczy.pl to kolejny projekt wykonany dla naszych partnerów i oddany w terminie. Oprócz interaktywnej mapy pogody, została wykonana cześć społeczna portalu.

26-07-2019

Aplikacja progresywna, lokalizacja + powiadomienia Push

Strona internetowa działająca jak aplikacja mobilna (PWA) została przekazana do odbioru. Zarządzanie powiadomieniami Push wyświetlanymi użytkownikowi, znajdującemu się w zasięgu oferty, odbywa się przez stronę www.

05-03-2019

Nadawanie transmisji audio wideo na żywo jeden do wielu

Oddany został system nadawania jednokierunkowego jeden do wielu ( WebRTC, serwer sygnalizacji node.js, server TURN ) w połączeniu daje możliwość nadawania relacji na żywo z poziomu przeglądarki. Użytkownicy na stronie www mogą oglądać relację live.

29-01-2019

Rozproszony system ogłoszeniowy

Pod koniec stycznia oddany został system dynamicznych ofert, prezentowanych w kilku serwisach internetowych. Wspólna baza danych na serwerach w chmurze obliczeniowej zapewnia zbalansowaną i stabilną obsługę ruchu na portalach www.

08-11-2018

System rezerwacji pojazdów

Aplikacja web do rezerwacji samochodów drippple została oddana do użytku. System rezerwacji oparty o kalendarz z dynamicznymi cennikami, rozliczenia, program partnerski, to tylko niektóre elementy aplikacji. Całość dostępna z poziomu www na urządzenia mobile & desktop.

30-08-2018

Sap + Magento

Sklep internetowy Magento 2 zintegrowany z SAP B1 został oddany do użytkowania. Partnerzy hurtowni mogą teraz składać zamówienia za pośrednictwem systemu b2b. Komunikacja dwustronna zapewnia płynną obsługę zamówień w hurtowni za pośrednictwem sklepu internetowego.

21-07-2017

Hurtowania komputerowa SAP + Magento

Rozpoczęły się przygotowania do realizacji systemu B2B w oparciu o Magento 2. System będzie zintegrowany z środowiskiem SAP w hurtowni. Komunikacja odbywać się będzie za pomocą przygotowanego API.

03-07-2017

Hurtowania motoryzacyjna

Rozpoczęły się prace nad nowym projektem - system sprzedaży B2B części samochodowych. Wykorzystany zostanie autorski zaawansowany moduł zarządzania produktami w sklepie, całość oparta o Zend + 2 Doctrine 2. Doświadczenie przy projektowaniu sklepów internetowych pozwoliło na wdrożenie funkcjonalności usprawniających pracę z oprogramowaniem.

10-05-2017

Aplikacja dla kupujących samochód

Została podpisana umowa konsorcium na wykonanie aplikacji internetowej dla szukających auta w internecie. Portal wykonany wraz z partnerami oddany zostanie za około 2 miesiące. System wykonany całkowicie na własnym oprogramowaniu z nowoczesnymi rozwiązaniami jakie daje PHP w wersji 7.

22-02-2017

Rozbudowa strony

Scianka.pl to portal o celebrytach z Warszawy. Reprezenter.pl rozbudował stronę o część społecznościową. Funkcjonalność podobna do Facebook czy Instagram została zaiplementowana jako odrębna część portalu.

04-04-2016

System administracyjny dla e-commerce

Kolejny moduł do administracji ofertą sklepu internetowego dla partnerów został wdrożony w terminie. Wykonane formularze zostały maksymalnie zoptymalizowane eliminując przeładowania strony internetowej i kliknięcia użytkownika. Funkcjonalność aplikacji pozwala na tworzenie grup użytkowników i zarządzaniem uprawnieniami.

22-03-2016

Strona internetowa dewelopera

Dla dolnośląskiego dewelopera budującego domki szeregowe w Miliczu koło Wrocławia, wykonaliśmy stronę internetową. Oferta prezentowana na stronie, wzbogacona o interaktywną mapę inwestycji, została wykonana w oparciu o system CMS i responsywny projekt graficzny.

07-02-2016

Aplikacja do zarządzania najmem nieruchomości

Wzięliśmy udział w rozbudowie istniejącej aplikacji internetowej usprawniającej czynności związane z wynajmowaniem nieruchomości. Prace przewidziane na 3 miesiące dla 2 programistów z naszego zespołu rozpoczęły się jeszcze w zeszłym roki i zakończą się około kwietnia.

16-01-2017

Startup fintech

Reprezenter.pl wraz z partnerami inwestuje w startup z branży fintech - payplanet.pl. Projekt jest w fazie wstępnej, testowane są innowacyjne rozwiązania technologiczne, które pozwolą stworzyć wyizolowany system błyskawicznych przelewów i płatności elektronicznych.

12-12-2016

Nowa strona internetowa firmy kredytowej z Wrocławia

Projekt polegał na poprawkach w stronie internetowej podnosząc jej czytelność na urządzeniach mobilnych. Zostały również zaimplementowane mechanizmy podnoszące konwersję. Strona internetowa przeniesiona została do chmury Amazona AWS, z wykorzystaniem podstawowych serwisów: EC2, Elastic IPs, CloudFront, LoadBalancer.

26-11-2016

System afiliacyjny dla sklepu internetowego

Oddany został do użytku system afiliacyjny sklepu internetowego z Wrocławia. Składa się on z panelu do automatycznego generowania oferty na stronie sklepu, strony internetowej dla partnerów z danymi o przeklikach oraz skryptów js zliczających konwersję.

23-10-2016

Strona internetowa biura karier

Strona internetowa biura karier GWSH oddana w terminie. Była to realizacja dla agencji interaktywnej. Przetestowana i wypełniona treścią witryna internetowa jest już dostępna w sieci.

18-07-2016

Aplikacja dla sklepu internetowego

Dla sklepu internetowego wykonany został system informatyczny składający się z aplikacji parsującej ofertę sklepów internetowych z plików XML wraz z moderacją, system przekierowań afiliacyjnych, panel administracyjny oraz strona internetowa dla partnerów do administracji przekierowaniami.

12-04-2016

Przebudowa strony na responsywną

Reprezenter.pl wykonał modyfikację strony internetowej kancelarii adwokackiej we Wrocławiu. Strona wykonana na Wordpress wymagała wielu poprawek w HTML jak i PHP aby dała się ostylować zgodnie z RWD.

04-03-2016

Wdrożenie strony internetowej dla agencji

Dla agencji interaktywnej wykonana została strona internetowa. Klientem jest Chłodnia Mazowsze, wykonany również został system rabatowy dla odbiorców chłodni. Strona internetowa została już odebrana, wkrótce pojawi się zastępując aktualną stronę zajawkę.

01-01-2016

Nowa strona internetowa Reprezenter.pl Wrocław

Stara strona internetowa musiała już trafić do archiwum. Statystyki wyraźnie wskazują na rosnącą ilość użytkowników urządzeń mobilnych. Wersja responsywna lub mobilna to dzisiaj standard. W większości przypadków responsywnośc można dorobić do istniejącej strony internetowej ale nie zawsze warto przerabiać stare rozwiązania.

27-11-2015

Strona internetowa - portal celebrycki

Reprezenter.pl dla warszawskiego inwestora wykonał stronę internetową o tematyce celbryckiej. Scianka.pl została wdrozona wraz z systemem CMS rozbudowanym o zarządzanie treściami tekstowymi, graficznymi i video.

03-09-2015

Sieci neuronowe

Dla naszego partnera z branży finansowej wykonaliśmy kolejny moduł analityczny zintegrowany z wewnętrznym systemem księgowym. Moduł generuje raporty korzystając z algorytmów sztucznej inteligencji - sieci neuronowych.

02-06-2015

Nowy CMS i Zend3

Przez ostatnie lata język PHP poszedł mocno do przodu, różnice między Zend 1 a Zend 2 są istotne. Nowoczesne oprogramowanie powinno nadążać za aktualnymi możliwościami języka programowania. Prace nad nowym CMS opartym o Zend 2 są we wczesnej fazie, a tu informacja: Zend 3 nadchodzi!

10-03-2015

Nowa strona internetowa dla hurtowni komputerowej Wrocław

Wraz z naszymi partnerami przygotowujemy nową stronę dla hurtowni komputerowej we Wrocławiu. W oparciu o dostarczony projekt graficzny zostanie wykonana responsywna grafika i rozbudowany moduł zarządzania produktami w CMS.

02-12-2014

Strona internetowa Funjobo.com oddana w terminie

Strona internetowa mikro usług została ukończona w terminie. Strona w pełni responsywna wykonana została zgodnie z najnowszymi trendami web design. Nowoczesny interfejs i wydajny backend gwarantuje szybkość działania strony internetowej.

26-09-2014

Współpraca z agencją Vision Trust

Dla agencji interaktywnej wdrożone zostały dwie strony internetowe. Zakres prac to cięcie HTML + CSS + javascript. Trenujsukces.pl to projekt wymagający ze względu na ilość deatli i ich rozmieszczenie na stronie internetowej. Ismigen.pl to responsywny (RWD) layout z elementami paralaxy przystosowany dla każdej rozdzielczości.

21-08-2014

Strona internetowa - portal mikrousług

Została podpisana umowa na wykonanie portalu dedykowanego twórcom. Projekt finansowany jest przez Unię Europejską, co oznacza ścisłe trzymanie się harmonogramu i założeń opisanych we wniosku o dotację.

04-07-2014

Backend aplikacji mobilnej REST API

W dniu dzisiejszym oddaliśmy do testowania aplikację www do obsługi przez pomioty kampanii reklamowych i sprzedażowych za pośrednictwem strony internetowej. W ramach projektu wykonane zostało również API oparte na komunikacji REST, z którym komunikować się będzie aplikacja mobilna.

18-04-2014

Ukończenie prac nad portalem społecznościowym Wrocław

Reprezenter.pl ukończył prace nad portalem społecznościowym opartym o wydarzenia w mieście. Wykonana strona internetowa została odebrana i przekazana do dalszych testów. Po ostatecznych testach i uzupełnieniu treści strony www, projekt pojawi się w portfolio

10-02-2014

Aplikcaja Facebook na stronie internetowej Wrocław

Dla naszego partnera, właściciela portalu o tematyce artystycznej Reprezenter.pl wykonał aplikację Facebook działającą wewnątrz strony internetowej. Aktywność związana z aplikacją odbywa się na stronie internetowej, którą promujemy. Podstawowa funkcja aplikacji to konkurs.

22-11-2013

Narzędzia online dla e-commerce

Reprezenter.pl wykonał aplikację internetową przeznaczoną dla właścicieli sklepów internetowych. Z poziomu aplikacji można zarządzać aukcjami allegro, generować mapy strony, pliki dla porównywarek. Treść aukcji generowana jest automatycznie bez względu na rodzaj oprogramowania sklepu internetowego.

22-11-2013

Aplikacja do zarządzania szkoleniami

Reprezenter.pl wziął udział w pracach w dla Optimum Results z siedzibą w Irlandii zamykając etap zakończony odbiorem aplikacji internetowej dla międzynarodowego koncernu z branży spożywczej. Aplikacja pomaga zarządzać szkoleniami wewnątrz zakładu produkcyjnego i działa w lokalnej sieci intranet. Technologia Zend 2 + Doctrine.

16-07-2013

Portal społecznościowy - podpisanie umowy Wrocław

W dniu dzisiejszym została podpisana umowa na wykonanie portalu społecznościowego. Całość pracy to przeszło 700 godzin. Strona internetowa zostanie wykonana w PHP ZEND 2 we współpracy z naszymi partnerami.

22-06-2013

Aplikacja online forex - handel algorytmiczny

Zakończył się proces tworzenia aplikacji big data online generującej sygnały otwierania pozycji na rynku finansowym. Prace polegały na gromadzeniu i analizowaniu danych na żywo oraz otwieraniu automatycznie pozycji na rynku za pośrednictwem api brokera. Aplikacja intranetowa nie dostępna w sieci internet.

02-04-2013

Zend 2 nadchodzi

Już od pewnego czasu funkcjonuje wersja 2 faremoworka Zend. Nie jest to po prostu kolejna wersja bibliotek lecz nowe podejście do budowy aplikacji internetowych w oparci o PHP. Zend 2 jest odpowiedzą na zmiany jakie wprowadzono w PHP wersji 5.3 czyli między innymi przestrzenie nazw i funkcje anonimowe.

13-11-2012

Przebudowa strony internetowej o tematyce fotografii Wrocław

Na zlecenie portalu fotograficznego Reprezenter.pl wykonał prace nad fronendem strony internetowej w kierunku bardziej dynamicznej treściu. Wykonano przebudowę layoutu i wstawiony został autorski slider na stronę główną.

31-10-2012

Aplikacja dla agentów biur nieruchomości Wrocław

Po kilkumiesięcznej pracy programiści Reprezenter.pl ukończyli pracę nad aplikacją online przeznaczoną dla biur nieruchomości i ich agentów. Wykonaną stronę internetową mżna znaleźć w naszym portfolio jak również przetestować (użytkownik demo hasło demo).

12-09-2012

Portal ogłoszeniowy Wrocław

Zespół Reprezenter.pl wykonał strona internetowa dla naszego Klienta PlishProperty London, o tematyce nieruchomości. Wykonany portal ogłoszeniowy zawiera szereg dodatkowych funkcji jak moduł artykułów, automatyczne parsery ogłoszeń, wersje językowe.

22-07-2011

CRM - aplikacja ułatwiająca zarządzanie relacjiami z klientem

Ukończono pracę nad aplikacją CRM (zarządzanie relacjami z klientem). Aplikacja wykożystuje Reprezenter CMS, jest modułowe i elastyczna w rozbudowie. Podstawowe funkcje to: zarządzanie kontaktami, wysyłanie SMS bezpośrednio przez www, tworzenie szablonów za pośrednictwem strony internetowej.

03-06-2011

Portal społecznościowy Dansetsu.pl anime i manga

Po kilkumiesięcznej pracy zespołowej został uruchomiony portal dansetsu.pl. Reprezenter.pl wraz z partnerami podjął się również administracji i rozbudowy strony internetowej.

15-03-2011

Allegro webAPI

Nasz klient Ebc24.pl postanowił wystawić aukcję na allegro, a właściwie kilkaset aukcji. Z pomocą przyszło allegro webAPI, które pozwala na zautomatyzowanie procesu wystawiania aukcji. Reprezenter.pl wykonał wtyczkę do istniejącej strony internetowej.

01-02-2011

Logipost Carbonville Wrocław - ukończenie prac

Logipost Carbonnville to firma oferująca nowoczesne rozwiązania dla logistyki z siedzibą we Wrocławiu. Nową stronę internetową wykonał Reprezenter.pl - powstało narzędzie pozwalające na dalszy rozwój marki Ligipost.